سخنان مدیرعامل

صادق سعیدی

نیازمندی عرصه تولید این مرزو بوم به تکنولوژی پیشرفته با توجه به رشد صنعت  و تولید و وجود کارآفرینان مستعد و پرتلاش، گروه تولیدی هامان هامان صنعت را برای برداشتن گام های موثر و مطابق با دانش روز دنیا مصمم تر کرده است.

سال ها تجربه و تخصص مهندسین گروه تولیدی هامان صنعت  (تولید کننده ماشین آلات صنایع غذایی ، دارویی و بهداشتی ) کارنامه قابل قبولی را با توجه به رضایت مشتریانش و طراحی در جدید ترین محصولات این حوزه از خود به جا گذاشته است

پیدایش فرآورده های جدید غذایی در کنار توسعه کشاورزی کشورمان نیاز به داشتن ماشین آلات پیش رفته را بیش از پیش کرده است.

هامان صنعت با شناخت نیاز بازار و تحلیل رقبای اروپایی و آسیایی خود توانسته است گامی موثر برای تامین شرکت های فعال در این حوزه بردارد و همچنان با مشاوره و پیش بینی آینده این بازار هموارده در کنار این عزیزان با حمایت از تولید ملی چشم به صادرات محصولات خود داشته باشد.

ماشین آلات تولیدی گروه هامان صنعت  بر پایه تحقیقات ، نیاز سنجی ، کیفیت مواد اولیه و با استاندارد های بین الملی تولید و پس از راه اندازی در خصوص خدمات پس فروش و تامین قطعات در کنار مشتریان عزیز خود استوار ایستاده است.

این مجموعه با داشتن مهندسینی مجرب و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه راه اندازی خطوط تولید کارخانه ها و داشتن  محصولاتی نظیر دستگاه تمام اتوماتیک ساشه مخروطی،دستگاه جدا کننده گوشت از استخوان دام،دستگاه پد الکلی،و…. پرداخته است،که تمام این محصولات کاملا جدید و دارای گواهی ثبت اختراع میباشند  که به افزایش راندمان کاری تولیدکنندگان و متقاضیانش کمک شایانی کرده است،مجموعه هامان صنعت به اهدافی که براساس آن مجموعه خود را بنا نهاده که این هدف والا و ارزشمند ایجاد تحول در صنعت ماشین سازی برسد و همچنین به  واسطه هدف بزرگ خود چشم اندازی جهانی دارد.


 این شرکت موفق به طراحی و ساخت چند محصول استراتژیک در زمینه بسته بندی صنایع غدایی در فاز مایع (ساشه) شده است. این نمونه بسته بندی قابل استفاده برای انواع مایعات خوردگی و مایعات بهداشتی با هر غلظت می باشد. این بسته بندی به صورت کاملا مدادی و دارای نوک مخروطی باشد که به راحتی از طریق ایزی اپن موجود در نوک مخروط باز می شود و به آسانی می توان محصول داخل بسته بندی را تا آخرین قطره استفاده کرد. همچنین مهندسین و کارشناسان شرکت هامان صنعت در طی یک دوره چندماه توام با مطالعات و کار متوالی و انجام مراحل تست آزمایشی و اجرا توانستند با تولید یک ماشین ساشه استرتژیک و کاربردی موفق به تولید و مونتاژ این بسته بندی برای اولین بار در سطح کشور شوند. این دستگاه دارای 4 نازل ( قابل تبدیل به 6 نازل) اتوماتیک می باشد که باعث افزایش راندمان دستگاه در تولید می شود. هر نازل این دستگاه می تواند 35 تا 40 بسته را در دقیقه تولید، دوخت و پر کند. این دستگاه در اداره ثبت اختراعات به عنوان یک اختراع به ثبت رسیده است که دارای شماره ثبت         می باشد. ماشین الات تولیدی شرکت دارای یکسال گارانتی، خدمات پس از فروش و آموزش رایگان می باشد. 
همچنین بسته بندی مونتاژ شده توسط این دستگاه نیز دارای گواهی ثبت15835 به شماره  می باشد. این دستگاه قابل رقابت با سایر ماشین آلات تولید داخل و خارج می باشد و دارای نوآوری زیادی نسبت به محصولات همردیف خود می باشد  از دیگر محصولات استراتژیک این شرکت که در اینده وارد بازار خواهند شد دستگاه جدا کننده گوشت از استخوان دام میباشد که این دستگاه یکی از استراتیژیکی ترین محصولات این شرکت میباشد که دارای گواهی ثبت اختراع نیز میباشد.محصول دیگر شرکت دستگاه خلال وکن وپوست کن مرکبات میباشد به کاربرد بسیار زیادی در صنعت غذایی دارد که این دستگاه اولین دستگاه صنعتی مورد استفاده در کشور می باشد که این دستگاه نیز در حال ثبت اختراع میباشد.همچنین این شرکت قادر تمامی دستگاه لازم در صنعت غذایی و بسته بندی کشور را به صورت سفارشی طراحی وتولید کند.